ŞOFÖRLÜ ve VİP ARAÇ KİRALAMA

Özel gün ve gecelerinizde, özel davetlerinizde, iş görüşmelerinizde, konferans toplantı seminer gibi aktivitelerinizde veya değer verdiğiniz misafirlerinizin karşılanmasında ister ekonomik ister lüks ister içi özel yapılı VIP araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile 24 saat hizmetinizdeyiz.

TRANSFER HİZMETİ

Konforlu, rahat ve ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimizi belirtilen noktadan alıp istenilen noktaya ulaşımlarını profesyonelce sağlamış olduğumuz bir hizmetimizdir. Kurumsal müşterilerimizin yoğun iş temposunda misafirlerini karşılamaktaki yükünü profesyonelce, güvenli ve ekonomik bir şekilde Sakarya Rent a Car olarak biz üstlenmekteyiz.
Transfer hizmetinin avantajları

  • 7 gün 24 saat hizmet sunar.
  • Sizin ve misafirlerinizin güvenli ulaşımını sağlar.
  • Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz kaliteli hizmet sunar.
  • Şirketinize bütçe ve zaman açısından kolaylık sağlar.
  • Ödeme akışınızı düzenler kötü sürprizlere yer yoktur.
  • Şoför ve personel kadronuzda tasarruf sağlar.

UZUN SÜRELİ ve FİLO KİRALAMA

Filo Kiralama Nedir ?
Günümüzde birçok firma için araç kiralamak satın almaktan çok daha mantıklı bir tercih haline gelmiştir. Rent a Car hizmeti kiralama süresince tüm sorumlulukların Rent a Car firmasına ait olması, kiralamanın pratik ve ekonomik olması gibi nedenlerle, Şirketler tarafından yoğun talep görmektedir. Sakarya Rent a Car firmaların tüm birimleri veya yöneticileri için araç satın alma kararını, filo kiralama yöntemine dönüştürerek bu firmaların çözüm ortağı olmaktadır. Şirketler araç filolarını satın alarak, hem maddi, hem işgücü, hem de rekabet açısından zayıflamakta ve bu nedenle oldukça büyük kayıp ve zararlarla karşı karşıya kalmaktadır.
Sakarya Rent a Car bu kayıpları önlemek amacıyla uzun dönemli filo kiralama yolu ile oldukça avantajlı çözümler sunarak şirketlere likidite açısından önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar ve deneyimler şirketler için en karlı yöntemin araç filosu kiralamak olduğu ortaya koymaktadır.